Microsoft Teams


Návod: Jak nastavit upozornění?

Pro celou aplikaci

V aplikaci Teams (jak v prohlížeči, tak i v desktopové) si můžete nastavit, jaká upozornění a na jaké události chcete dostávat.

Způsoby upozornění:

  • „Vyskakovací okno“: pokud máte spuštěnou aplikaci (v počítači nebo na mobilním zařízení), jste na nové sledované události upozorněni vyskakovacím oknem aplikace
  • „E-mail“: pokud aplikaci spuštěnu nemáte, je vám v intervalu, který jste si nastavili, poslán e-mail se souhrnem zmeškaných událostí

1
Do nastavení se dostanete kliknutím na ikonu tří teček vedle "kolečka" s fotografií nebo iniciálami v pravém horním rohu Teams a volbou možnosti Nastavení.

2
V zobrazeném okně klepněte na Oznámení a podle potřeby zvolte, jak chcete být upozorňováni v jednotlivých kanálech a typech komunikace (chat, schůzky a hovory, lidé, …).

Pro jednotlivé kanály

Nezapomeňte si nastavit upozornění
U kanálů není automaticky nastaveno zobrazování upozornění. Pro všechny kanály, které vás zajímají, si musíte oznamování sami nastavit.

1
Klepněte na tři tečky u názvu kanálu a poté  na Oznámení kanálu.

  • Důležité kanály: Pokud chcete být informování o všech nových aktivitách v kanálu vyskakovacím oknem, zvolte Nápis a informační kanál.
  • Méně důležité kanály, které však chcete sledovat: Pokud vám stačí zobrazení v přehledu aktivit, zvolte Zobrazit jen v kanálu.
  • Pokud chcete zároveň upozornění na všechny odpovědi, zaškrtněte Zahrnout všechny odpovědi.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.