Konzultace a poradenství v IT

Poskytujeme expertní poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme technické konzultace zejména v oblastech podpory specifických nároků:

• Podpora projektů v IT - podpora v rámci celého životního cyklu – projektová idea, specifikace pro grantové žádosti, implementace, realizace, finalizace projektu.
    • Pomoc se specifikací hardware a přípravou a vyhodnocování výběrových řízení.
    • Konzultace vybavení počítačových sálů, vybavení učeben a vybavení audiovizuální technikou.
    • Pořizování výpočetní a úložné kapacity.
    • Spolupráce na vývoji nové konfigurace sítí, průchodnost páteřní sítě.
    • Podpora specifických potřeb pro autentizaci a přístup.
    • Zapojení do mezinárodních a národních aktivit formou společných projektů.
  • Školení vědeckých týmů v IT
  • Spolupráce ve vědě a výzkumu v IT
    • Dlouhodobé společné výzkumné spolupráce s vědeckými komunitami na MU.
    • Spolupráce na financování úvazků.
    • Zaškolení, mentorování a dohled nad studenty participujícími na IT části projektu v rámci vědeckých týmů.
    • Zapojení studentů do výzkumných spoluprací, vedení bakalářských, diplomových a dizertačních prací.