Centrum informačních technologií FF
Kancelář e-learningu

Naše služby

Vyučujícím na Filozofické fakultě nabízíme pomoc v těchto oblastech:

Elektronické kurzy (ELF)

Potřebujete elektronickou podporu pro svoji výuku? Spravujeme fakultní instalaci celosvětově využívaného LMS Moodle, který poskytuje zázemí pro tvorbu online kurzů.

Více o službě

Zabezpečení zkoušek

Chcete využívat elektronického testování? Poradíme vám, jak zabezpečit testy v ELFu, a ukážeme vám, jak v počítačových učebnách na FF využít speciální zkouškové účty, které omezují možnosti podvádění. Přímo na místě vám poskytneme i technickou asistenci.

Více o službě

Podpora mobilních technologií

Vyučujete na FF MU a chcete své lekce obohatit pomocí mobilních technologií? Rádi vám do hodiny zapůjčíme tablety s aplikacemi, které se pro tyto účely hodí. Pokud budete chtít, ukážeme vám, jak s tablety zacházet, nebo vám zaškolíme studentského asistenta, který vám s obsluhou zařízení pomůže.

Tablety k zapůjčení jsou k dispozici přímo také studujícím na FF MU. Hodil by se vám pro účely studia tablet? Obraťte se na nás.

Více o službě

Videokonference

Chystáte videokonferenci nebo potřebujete přednášet na dálku po internetu? Pomůžeme vám vybrat vhodný nástroj, zapůjčíme vám potřebnou techniku a pomůžeme vám s její instalací.

Napište nám

Ukládání a sdílení AV záznamů

Fakultní knihovnu médií Medial můžete využít k ukládání videí online, jejich sdílení či snadnému vkládání do e-kurzů v ELFu. Najdete zde také své záznamy pořízené v učebnách či pomocí aplikace TS Relay.

Více o službě

Automatizované záznamy z učeben

Ve většině učeben na FF máte možnost sami pořídit videozáznam svých přednášek. Pokud budete chtít, ukážeme vám, jak na to, a pomůžeme vám připravit mikrofony tak, aby byl váš záznam co nejkvalitnější.

Více o službě

Streamování z učeben

Chcete vysílat průběh své přednášky živě na internetu? Ukážeme vám, jak nastavit streamování přímo v učebně, nebo vám stream nastavíme na konkrétní čas.

Více o službě

Asistence v učebnách

Chcete ve výuce používat automatizované záznamy, tlumočnickou kabinu nebo jiná technická řešení, která jsou na FF dostupná, ale nevíte, jak na to? Rádi vám pomůžeme a přímo na místě vám vše potřebné ukážeme.

Napište nám

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.