Centrum informačních technologií FF
Kancelář e-learningu

Aktivity probíhají v rámci projektu NPO MUNI 3.2.1 SC A2 – Rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learning za finanční podpory Evropské unie a MŠMT ČR a realizuje je Centrum informačních technologií FF MU. Registrační číslo projektu NPO_MUNI_MSMT-16606/2022.

Výpůjčky VR headsetů pro vyučující a zaměstnance FF MU

Vyučujete a pracujete na FF MU a chcete vyzkoušet možnosti virtuální reality ve vlastní výuce, projektech nebo pracovní agendě? V rámci projektu NPO „MUNI 3.2.1“ nabízíme zapůjčení VR headsetů Meta Quest 2 včetně individuálního zaškolení k jejich používání.

V headsetech budete mít připravenou vybranou sadu aplikací, které vám pomůžou seznámit se s technologii virtuální reality a její potenciálem v oblasti vzdělávání.

Výpůjčky VR headsetů jsou realizovány v rámci projektu NPO MUNI 3.2.1 SC A2 - Rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learning.

Zaškolení k VR headsetům probíhají ve spolupráci s Ústřední knihovnou FF v prostorách Makerspace, viz https://knihovna.phil.muni.cz/prostory/makerspace

Meta Quest 2

VR headsety k zapůjčení

Meta Quest 2 (celkově 6 ks)

• parametry: All-in-one headset, kapacita úložiště 128 GB
  • příslušenství: Přepravní pouzdro, pevný headstrap, ovládače, nabíječka, facial interface kit

Jak si zařízení vypůjčit jako zaměstnanec nebo vyučující

1. Nejprve zkontrolujte dostupnost zařízení v inventáři.

2. Vyplňte rezervační formulář.

3. V kalendáři vyberte termín, zaškolení a vyzvednutí zařízení (zaškolení proběhne v prostorách Makerspace).

Vrácení zapůjčeného zařízení

• K datu ukončení výpůjčky je nutné zařízení vrátit do Kanceláře e-learningu CIT FF MU. Termín vrácení prosím vyberte v rezervačním kalendáři.