FF Profesionální streamování
Tuto službu zajišťuje FF MU


Profesionální streamování je možné využít pro natáčení vaší akce spojené s výukou a výzkumem na Masarykově univerzitě.

Příkladem využití je natáčení přednášek zvaných hostů, keynote přednášek na konferencích, rozhovorů s významnými osobnostmi nebo pro výstupy z výuky a výzkumu.

Výjimkou je běžná výuka. Pokud máte zájem o záznam běžných přednášek, doporučujeme si pro výuku zarezervovat učebnu s možnosti automatického záznamu. Profesionální streamování běžné výuky z kapacitních důvodů možné není.

Podmínky poskytnutí služby

Služba je poskytována primárně zaměstnancům Filozofické fakulty MU, popřípadě osobám je zastupujícím.

Možnost profesionálního záznamu se vztahuje pouze na akce přímo související s výukou a/nebo výzkumem, které zaměstnanec provádí v rámci své práce na FF MU.

Požadavek o záznam je nutné zaslat minimálně s týdenním předstihem pomocí formuláře. Následně budete vyzváni k vyplnění formuláře požadavku s údaji, které jsou potřeba k natáčení a zpracování záznamu. O jaké údaje se jedná, najdete přímo u formulářePo odeslání požadavku vyčkejte na e-mail, ve kterém vám pracovníci AVC natáčení potvrdí a případně se doptají na potřebné informace.

Náležitosti související s GDPR zajišťuje objednavatel služby.

AVC může z kapacitních důvodů natáčení akce odmítnout.

V případě, že se akce nekoná nebo záznam nemůže být pořízen z důvodů vzniklých na straně objednavatele, informujte prosím AVC co nejdříve.

V případě, že se akce koná v místnosti, která umožnuje pořízení automatického záznamu, zvažte prosím, zda tento výstup není pro Vaše účely dostačující. V případě, že ano, zarezervujte si takovou učebnu.

Podobné služby

Službu poskytuje a zajišťuje Centrum informačních technologií Filozofické fakulty (CIT FF).