FF Webináře v nahrávacím studiu
Tuto službu zajišťuje FF MU


Upozornění

Služba již není poskytována. Obsah stránky není udržovaný.

Jestliže potřebujete uspořádat seminář pro velké množství posluchačů, je možné je pořádat ve formě webinářů. Prostřednictvím online nástrojů a nahrávacích technologií je tak možné, aby se semináře účastnilo velké množství lidí. Službu lze využít pouze pro webináře spojené s výukou a výzkumem na MU.

FF MU disponuje nahrávacím studiem v budově L na Vevěří 26/28, které může sloužit jako prostor pro webináře. Ve studiu se nachází sedací souprava, LED televize k promítaní obrazu, mikrofony, reproduktory a počítač pro řízení webináře. Lze si přinést i vlastní zařízení. K natáčení však lze využít i jakoukoli jinou učebnu, která je vybavena potřebnou technikou.

Podmínky poskytnutí služby

Služba je poskytována primárně zaměstnancům Filozofické fakulty MU.

Požadavek o zajištění webináře je možné zaslat pomocí formuláře. Následně budete vyzváni k vyplnění formuláře požadavku s údaji, které jsou potřeba k plynulému průběhu webináře. O jaké údaje se jedná, najdete přímo u formulářePo odeslání požadavku vyčkejte na e-mail, ve kterém vám pracovníci Videostudia CIT FF natáčení potvrdí a případně se doptají na potřebné informace.

Videostudio může z kapacitních důvodů zajištění webináře odmítnout.

V případě, že se webinář neuskuteční z důvodů vzniklých na straně objednavatele, informujte prosím Videostudio co nejdříve.

O roll-up s logotypem Filozofické fakulty, který lze umístit na pozadí, můžete požádat Oddělení vnějších vztahů FF MU.

Podobné služby

Službu poskytuje a zajišťuje Centrum informačních technologií Filozofické fakulty (CIT FF).

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.