FF Webináře v nahrávacím studiu
Tuto službu zajišťuje FF MU


Omlouváme se, ale služba webináře v nahrávacím studiu byla zrušena ke dni 23. 2. 2022. V případě zájmu o některou z dalších služeb Videostudia CIT FF nás kontaktujte pomocí formuláře.

Jestliže potřebujete uspořádat seminář pro velké množství posluchačů, je možné je pořádat ve formě webinářů. Prostřednictvím online nástrojů a nahrávacích technologií je tak možné, aby se semináře účastnilo velké množství lidí. Službu lze využít pouze pro webináře spojené s výukou a výzkumem na MU.

FF MU disponuje nahrávacím studiem v budově L na Vevěří 26/28, které může sloužit jako prostor pro webináře. Ve studiu se nachází sedací souprava, LED televize k promítaní obrazu, mikrofony, reproduktory a počítač pro řízení webináře. Lze si přinést i vlastní zařízení. K natáčení však lze využít i jakoukoli jinou učebnu, která je vybavena potřebnou technikou.

Podmínky poskytnutí služby

Služba je poskytována primárně zaměstnancům Filozofické fakulty MU.

Požadavek o zajištění webináře je možné zaslat pomocí formuláře. Následně budete vyzváni k vyplnění formuláře požadavku s údaji, které jsou potřeba k plynulému průběhu webináře. O jaké údaje se jedná, najdete přímo u formulářePo odeslání požadavku vyčkejte na e-mail, ve kterém vám pracovníci Videostudia CIT FF natáčení potvrdí a případně se doptají na potřebné informace.

Videostudio může z kapacitních důvodů zajištění webináře odmítnout.

V případě, že se webinář neuskuteční z důvodů vzniklých na straně objednavatele, informujte prosím Videostudio co nejdříve.

O roll-up s logotypem Filozofické fakulty, který lze umístit na pozadí, můžete požádat Oddělení vnějších vztahů FF MU.

Podobné služby

Službu poskytuje a zajišťuje Centrum informačních technologií Filozofické fakulty (CIT FF).

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.