FF Pořízení AV záznamů v nahrávacím studiu
Tuto službu zajišťuje FF MU


FF MU disponuje nahrávacím studiem, které je určeno jejím zaměstnancům a studentům k natáčení audio a video záznamů souvisejících s výukou a výzkumem.

Umístění a vybavení studia

Studio se nachází v 1.NP budovy L na Veveří 26/28.

Prostor nahrávacího studia nabízí širokou škálu možností tvorby profesionálních audiovizuálních záznamů. Obzvláště je tento prostor vhodný pro natáčení vzdělávacích videí, přednášek, rozhovorů nebo úvodních videí k předmětům, dále také pro pořízení audio nahrávek nebo podcastů. Dalším možným využitím prostoru jsou například webináře nebo streamy. Odkazy na související služby najdete dole na této stránce.

Při realizaci záznamů lze také využít pomoci pracovníků videostudia – režiséra, kameramanů a střihačů. Po celou dobu práce ve studiu je také k dispozici technik.

Ukázka natočených materiálů

Video: Hodnocení kvality informací
Video: Výzkum jako proces tázání se
Video: Několik tipů pro prváky
Video: Změny podmínek přijímacího řízení na FF MU

Podmínky poskytnutí služby

Služba je poskytována primárně zaměstnancům a studentům Filozofické fakulty MU. V případě, že o využití studia mají zájem studenti, musí prokázat propojení jejich projektu s výukou nebo výzkumem na FF MU a také zajistit souhlas relevantního akademického pracovníka.

Náležitosti související s GDPR zajišťuje objednavatel služby.

Videostudio může z kapacitních důvodů poskytnutí prostor odmítnout. V případě, že záznam nemůže být pořízen z důvodů vzniklých na straně objednavatele, informujte prosím videostudio co nejdříve.

Jak požádat o službu

Požadavek o pořízení záznamů v prostoru studia je nutné zaslat minimálně s dvoutýdenním předstihem. U formuláře jsou uvedeny údaje, které musíte do popisu požadavku napsat, abychom jej mohli přijmout. Po odeslání požadavku vyčkejte na e-mail, ve kterém vám pracovníci videostudia pořízení záznamů potvrdí a případně se doptají na potřebné informace.

Pro dojednání potřebných detailů a pro lepší představu o možnostech studia je velmi vhodné si domluvit prohlídku prostoru alespoň dva týdny před plánovaným natáčením. Prohlídku si můžete domluvit také pomocí požadavkového formuláře.

Podobné služby

Službu poskytuje a zajišťuje Centrum informačních technologií Filozofické fakulty (CIT FF).

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.