FSS Učebny na FSS

Máte problém se spuštěním, nastavením nebo nefunkční technikou?
Volejte 549494096 nebo pošlete vzkaz.


Pomůžeme vám řešit problémy s audio-vizuální i výpočetní technikou v učebnách, PC učebnách, a posluchárnách na FSS. V místnostech PC25 a PC26 dále nabízíme podporu pro elektronické zkoušení. V neposlední řadě spravujeme a zajišťujeme přístupy do učeben a poslucháren.

Technické zajištění a podpora učeben

Všechny učebny na FSS jsou vybaveny počítačem, projekční technikou a ozvučením. Máte-li problém se spuštěním, nastavením nebo nefunkční technikou kontaktujte nás: 549494096, 549493609, 549495259, 549491907 v uvedeném pořadí. 

Připravujeme učebny pro potřeby výuky i výzkumu, zajišťujeme přípravu videokonferencí a nahrávání přednášek. Spravujeme software v počítačových učebnách PC25 a PC26.

Školení vyučujících a přednášejících

Před začátkem každého semestru je vyučujícím nabízeno prostřednictvím hromadného e-mailu individuální školení užívání techniky v učebnách. Na vyžádání poskytujeme individuální školení technikem.

Na dokumentovém serveru (vyžaduje přihlášení do IS MU) uveřejňujeme a zpřístupňujeme návody pro práci s technikou.

Zajištění zkoušení v PC učebnách

V počítačových učebnách PC25 a PC26 nabízíme zkouškové režimy. Více informací popisuje služba Zabezpečení zkoušek.

Přístupy do učeben

Do učebny PC26 a učeben na žurnalistice je přístup regulován pomocí elektronického přístupového systému. Přístupy do PC26 nastavuje pan Mgr. Michal Tóth, přístupy na MSŽ pan Bc. Petr Barták.

Klíče od učeben a poslucháren si lze vyzvednout na vrátnici. Klíče od skříňky s technikou jsou potřebné jen v největších posluchárnách Aula, P31, P51. V ostatních jsou ovládací a přípojná místa dostupná bez nutnosti odemykání skříňky s technikou. 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.