Microsoft OneDrive pro firmy


One Drive pro firmy lze vnímat jako úložný prostor pro ukládání dat anebo jako aplikaci umožňující synchronizaci dokumentů.

1. Prostor pro ukládání dat

OneDrive je prostor v Office 365 pro ukládání osobních (pracovních, nikoli soukromých) dokumentů, který má k dispozici každý uživatel Office 365.

2. Aplikace pro synchronizaci dokumentů

OneDrive je aplikace umožňující připojení osobního prostoru OneDrive pro firmy a týmových úložišť k počítači jako složky a synchronizaci dokumentů, aby byly dostupné i bez připojení k Internetu. 

Jaké funkce OneDrive pro firmy poskytuje?

Kapacita 1TB
Přístup Internetový prohlížeč, prohlížeč souborů v PC, mobilní zařízení
Dostupnost Nepřetržitě
Funkce Vytváření, ukládání a sdílení souborů, včetně správy historie verzí a možností online úprav (s Word/Excel/PowerPoint Online)

Co musím splňovat pro využití služby?

OneDrive pro firmy je nástroj dostupný všem uživatelům. Pro jeho použití stačí běžné znalosti ovládání PC. Pro základní využití stačí internetový prohlížeč. Pro pohodlnější používání (včetně režimu offline) je nutné instalovat synchronizační aplikaci na PC (je součástí balíku aplikací Office 365). Pro OneDrive pro firmy existují také aplikace na tablety a mobilní telefony. Požadavkem pro využití je účet Office 365.

Návody

Podobné služby

 

Přihlásit se do O365

Přesměruje na webové rozhraní. K přihlášení použijte učo@muni.cz + sekundární heslo. Přihlašovací údaje zjistíte/změníte v INETu

stáhnout desktop APLIKACI

Pokud si nevíte rady, postupujte dle návodu instalace O365.

Co je office 365? srovnání úložišť

Určeno pro
student, zaměstnanec, IT expert

Cena
zdarma

Dostupnost
online


Ústav výpočetní techniky Masarykovy univerzity
+420 549 49 7722
helpdesk@ics.muni.cz


Našli jste chybné/neúplné informace?
Pomozte nám zlepšit kvalitu obsahu

 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.