Centrum informačních technologií FF
Kancelář e-learningu

Jak vyplnit závěrečnou zprávu

 • Editor realizovaných projektů

  V INETu v oddílu "Výzkum a vývoj" rozklikněte možnost "ISEP – Informační systém pro evidenci projektů" a v pododdílu "Evidence projektů MU" vyberte možnost "Editor realizovaných projektů".

  Nebo využijte tlačítko s odkazem níže:

  Editor realizovaných projektů

 • Moje projekty

  V okně editoru realizovaných projektů klikněte na tlačítko "Mé projekty". Poté vyberte svůj projekt a klikněte na jeho ID.

 • Editace závěrečné zprávy

  Pro přístup k závěrečné zprávě projektu klikněte na druhou záložku "Stipendijní program na podporu využití technologií ve výuce – závěrečná zpráva".

  Pro vyplnění závěrečné zprávy stačí kliknout na tlačítko "Upravit" pod záložkami.

  Ve zprávě je několik otázek, na něž budete odpovídat výběrem z nabízených odpovědí. V případě některých odpovědí se následně zobrazí další políčko pro poskytnutí doplňující zpětné vazby. K vyplňování závěrečné zprávy je možné se libovolně vracet. Můžete tak odpovědět jen na část a zbytek zprávy vyplnit později. (INET ale neumožňuje zprávu uložit bez zodpovězení všech povinných otázek. Pro uložení je proto zapotřebí ve všech povinných položkách buď zvolit odpověď, nebo napsat alespoň nějakou sadu znaků – obojí ale můžete při dalším vyplňování zprávy změnit.)

Chtěli byste vědět více nebo vám není něco jasné?

Napište nám

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.