MUNI Softwarové licence


IBM SPSS Statistics

Univerzální statistický softwarový nástroj systém IBM SPSS Statistics je široce využíván pro reportování, analýzu i pro přímou podporu rozhodování, vytváření firemní znalosti (business intelligence) a to jak pro strategická rozhodování, tak i pro operativní řízení.

Software IBM SPSS Modeler podporuje celý dataminingový proces od převzetí dat až po předání skórovacích výsledků. Je založen na metodách matematické statistiky, matematiky, umělé inteligence a poskytuje úplný moderní systém pro popis a vizualizaci datových vztahů, analýzu příčin a pro rozhodování.

Na základě licenční smlouvy se společností ACREA CR, spol. s r.o. je umožněno za stanovených podmínek všem pracovníkům a studentům legální využití produktů IBM SPSS Statistics a IBM SPSS Modeler. MU má zakoupenou licenci na IBM SPSS Statistics pro operační systémy Windows, Mac a Linux.

Licenční klíč a instalační soubor: https://inet.muni.cz/app/soft/licence
Další informace: V INETu je nová verze IBM SPSS Statistics 29, IBM SPSS Modeler 18.4 a IBM SPSS Data Access Pack 7.1 (obsahuje ODBC ovladače pro přístup k nejrozšířenějším databázím).
Dodavatel: www.acrea.cz

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.