FF Půjčování techniky

Filozofická fakulta MU disponuje rezervní technikou pro online výuku, kterou je možné zapůjčit (webkamery, sluchátka s mikrofonem). Tuto elektroniku půjčujeme nejvýše na dobu 7 dnů pro vyučující, kteří si o výpůjčku požádají. Množství těchto zařízení je ovšem omezené, proto prosíme o podávání žádostí s předstihem. Zmíněnou techniku je možné půjčit pouze pro účely online výuky. K zapůjčení nabízíme i několik tabletů, které lze půjčit i na delší dobu než avizovaných 7 dní (dle domluvy).

Kdo si může techniku půjčit?

Službu nabízíme výhradně akademickým pracovištím FF MU, kteří techniku potřebují pro účely online výuky. Zapůjčení zaměstnancům jiných fakult ze strany CIT FF možné není.

Jakou techniku máme k dispozici?

Webkamery, sluchátka, mikrofony

Webkamery a sluchátka s mikrofony (k zapojení přes USB). Do požadavkového formuláře nám napište jakou techniku potřebujete a domluvíme se s vámi na podrobnostech.

Jak si techniku vypůjčit?

O půjčení webkamery nebo sluchátek s mikrofonem si můžete požádat prostřednictvím formuláře. Techniku je možné mít půjčenou maximálně po dobu 7 dnů.

Jakmile vaši žádost o zapůjčení schválíme a potvrdíme vám, že je požadovaná technika k dispozici, můžete si ji vyzvednout na CIT FF u našich techniků.

Tablety

K zapůjčení máme k dispozici tablety Lenovo nebo Apple iPad, které vidíte na fotografii:

Jak si tablety vypůjčit?

Tablety jsou k zapůjčení v Kanceláři e-learningu CIT FF (pro jejich rezervaci využijte samostatný formulář, kde je možné vybrat přímo datum vyzvednutí).

Na rozdíl od webkamer a sluchátek zde není doba zapůjčení omezena sedmi dny. O přesném termínu vrácení se domluvíte při vypůjčení se zaměstnancem Kanceláře e-learningu.

Chcete vlastní techniku?

Jestliže si potřebujete pořídit vlastní techniku na náklady vašeho pracoviště, máme pro vás doporučení kamer i mikrofonů, s nimiž máme jako IT pracoviště dobré zkušenosti, a které jsou dostupné v rozumné cenové relaci. Najdete je na stránce doporučená technika pro online výuku a zkoušení.

Službu poskytuje a zajišťuje Centrum informačních technologií Filozofické fakulty (CIT FF).

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.