Microsoft PowerPoint


MS PowerPoint je nástroj umožňující vytváření a úpravu prezentací, vkládání přechodů a animací a dalších objektů. PowerPoint obsahuje i nástroje pro promítání vytvořených prezentací včetně využití více monitorů (zobrazovacích nástrojů).

Jaké funkce PowerPoint poskytuje?

Tvorba prezentací PowerPoint umožňuje vytváření a editaci prezentací a jejich ukládání v různých formátech (prezentace .ppt a .pptx, pdf, sadu obrázků, video a další).
Formátování vzhledu PowerPoint obsahuje řadu možností a nástrojů pro formátování obsahu a úpravy vzhledu prezentací. Je možné formátovat texty v prezentaci, upravovat vizuální stránku prezentace, vkládat animace a přechody snímků a obsahů a další.
Vkládání objektů Do prezentací je možné vkládat celou řadu objektů, jako jsou tabulky, obrázky, hypertextové odkazy, grafy, textové pole, videa a další.
Promítání prezentací Aplikace PowerPoint zahrnuje také funkce pro promítání vytvořených prezentací, včetně rozšířeného zobrazení při využití více monitorů.
Spolupráce V aplikaci PowerPoint je možné společně upravovat prezentace, vkládat komentáře, sledovat průběh změn v dokumentu apod.

Co musím splňovat pro využití služby?

Nástroje Word, Excel a Powerpoint jsou dostupné všem uživatelům. Pro jejich použití stačí běžné znalosti ovládání PC a alespoň základní znalost práce s textovým editorem, prezentacemi a tabulkami. Pro využití je nutné mít nainstalovaný kancelářský balík MS Office. Požadavkem pro využití funkcí na spolupráci je účet Office 365 a přihlášení aplikace k tomuto účtu.

Návody

Podobné služby

Přihlásit se do O365

Přesměruje na webové rozhraní Office 365. Zadejte učo@muni.cz. Budete přesměrováni na stránku jednotného přihlášení, kde zadáte učo a primární heslo.

Stáhnout desktop aplikace

Pokud si nevíte rady, postupujte dle návodu instalace O365.

Co je Office 365?

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.