Znovuotevřeli jsme relaxační místnost v CPS

Po menší rekonstrukci a obnově vybavení jsme pro studenty Masarykovy univerzity otevřeli relaxační místnost v prostorách Celouniverzitní počítačové studovny (CPS) na Komenského náměstí 2. Návštěvníci tak CPS mohou opětovně využít nejen pro studium a přístup k počítačům v unikátním nonstop provozu, ale také jako místo pro skupinovou spolupráci a případnou relaxaci.

19. 9. 2023

„Obnova relaxační místnosti v Celouniverzitní počítačové studovně je skvělým příkladem toho, jak vstřícný přístup Masarykovy univerzity k potřebám studentů může přinést konkrétní změny. Dotazníkové šetření, které jsme relativně nedávno provedli, nám poskytlo cennou zpětnou vazbu od našich studentů. Díky jejich odpovědím jsme upravili podmínky a prostředí CPS, které tak není pouze místem pro studium a práci na počítačích, ale také pro spolupráci a relaxaci,“ shrnuje Martin Mazánek, vedoucí IT Service Desku a Celouniverzitní počítačové studovny.