Muni Yammer


Muni Yammer (MY) je interní komunikační síť Masarykovy univerzity určená pro snadné sdílení a předávání informací mezi zaměstnanci MU. Za účelem spolupráce a diskuse lze v Yammeru vytvářet komunity, do kterých je možné zapojit i studenty. Univerzita má tento nástroj k dispozici v rámci licence Microsoft 365, a proto jej mohou všichni studenti a zaměstnanci využívat zdarma.

Informujte a diskutujte

Místo pro diskusi, sdílení informací i souborů napříč univerzitou. Komunikujte, informujte a spolupracujte efektivně, bez hromadných e-mailů.

Spolupracujte ve skupinách

Spolupracujte a diskutujte v otevřených nebo uzavřených pracovních skupinách na dlouhodobých pracovních úkolech a projektech.

Mějte přehled

S Yammerem máte o všem přehled. Snadno zjistíte, co se na univerzitě děje, co se chystá nebo kdo na čem pracuje – třeba tak získáte nové partnery ke spolupráci.

Bezplatně a dobrovolně

Komunikační síť Muni Yammer mají všichni studenti a zaměstnanci MU zdarma v rámci licence Microsoft 365. Účast v síti MY je dobrovolná.

Všechno ze sítě Muni Yammer (MY) máte dostupné přehledně v mobilu, tabletu či osobním počítači.

Yammer je dostupný z následujících odkazů:

 Skupiny

V Yammeru existují dva typy komunit – veřejné a soukromé. Příspěvky ve veřejné (otevřené) skupině vidí všichni zaměstnanci a studenti Masarykovy univerzity a přihlásit se do ní může kdokoliv. K příspěvkům v soukromé (uzavřené) skupině má přístup jenom ten, komu správce skupiny udělí souhlas s členstvím. 

Všichni zaměstnanci Masarykovy univerzity jsou po přihlášení do sítě MY automaticky přidáni do skupiny Zaměstnanci MU. Tato skupina slouží k předávání důležitých informací zaměstnancům, ke snazší orientaci nově příchozích pracovníků či k internímu sdělení.

Náhled prostředí MY

Co musím splňovat pro využití služby?

Yammer je služba dostupná všem studentům a zaměstnancům Masarykovy univerzity zdarma. Základním požadavkem pro funkčnost je účet Microsoft 365, který se všem studentům i zaměstnancům zakládá automaticky při získání UČO.

Další informace

Přihlásit se do Yammeru

Přesměruje na webové rozhraní Office 365. Zadejte učo@muni.cz. Budete přesměrováni na stránku jednotného přihlášení, kde zadáte učo a primární heslo.

Potřebujete poradit?

Přejděte do skupiny Podpora Muni Yammer a zeptejte se na to, co vás zajímá, nebo napište na IT ServiceDesk

Kodex Muni Yammer Co je Microsoft 365?

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.