ECON Studijní portály


ESF poskytuje studujícím nad rámec univerzitních informačních systémů několik platforem: Studium online ke sledování přednášek online, Právo ESF pro podporu předmětů týkajících se práva a LimeSurvey jako fakultní alternativu pro dotazníková šetření.

Studium online

Nezbytností pro úspěšné zvládnutí studia posluchači je dostupnost aktuálních a kvalitních studijních materiálů. Texty v elektronické podobě (přehled portálů a databází najdete zde) nebo tištěné publikace (monografie, skripta ad.) s nimiž jsou studenti zvyklí pracovat, na ESF doplňuje Studium online.

Jedná se o aplikaci, která umožňuje online i offline sledování přednášek (tutoriálů) z vybraných poslucháren (aktuálně z P101, P102, P103, P104 a P106) přes Internet.

Rozhodnutí o nahrávání přednášek (tutoriálů) je dosud v plné kompetenci jednotlivých vyučujících. Online přenosy z výše uvedených místností probíhají automaticky – je tedy nezbytně nutné používat v těchto posluchárnách mikrofon.

V případě technických problémů při práci v rámci Studia online pište na cikt@econ.muni.cz.

Právo ESF

Právní portál slouží k podpoře výuky právnických předmětů na Ekonomicko-správní fakultě MU.

Webové dotazníky LimeSurvey

Na ESF provozujeme vlastní instanci systému LimeSurvey na tvorbu a správu dotazníkových šetření. Pro zřízení účtu mohou zájemci z řad studentů a zaměstnanců mohou kontaktovat správce systému na www-svi@econ.muni.cz.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.