ECON Studijní portály


Studenti ESF mohou pro studium využívat nad rámec univerzitních informačních systémů několik platforem: Studium online ke sledování přednášek online, Právo ESF pro podporu předmětů týkajících se práva a LimeSurvey pro vytváření dotazníků.

Studium on-line

Pro studenty ESF slouží jako doplnění studijních materiálů Studium on-line. Jedná se o aplikaci, která umožňuje online i offline sledování přednášek (tutoriálů) z vybraných poslucháren (aktuálně z P101, P102, P103, P104 a P106) přes Internet.

Rozhodnutí o nahrávání přednášek (tutoriálů) je dosud v plné kompetenci jednotlivých vyučujících. Online přenosy z výše uvedených místností probíhají automaticky – je tedy nezbytně nutné používat v těchto posluchárnách mikrofon.

V případě technických problémů při práci v rámci Studia online pište na cikt@econ.muni.cz.

Právo ESF

Právní portál slouží k podpoře výuky právnických předmětů na Ekonomicko-správní fakultě MU. Přístupný je po přihlášení do Právního portálu.

Webové dotazníky LimeSurvey

Na ESF provozujeme vlastní instanci systému LimeSurvey na tvorbu a správu dotazníkových šetření. Pro zřízení účtu mohou zájemci z řad studentů a zaměstnanců mohou kontaktovat správce systému na www-svi@econ.muni.cz.

Související služby

Službu poskytuje a zajišťuje Centrum informačních a komunikačních technologií ECON (CIKT ECON).

Přihlásit se do Studium on-line

Přesměruje do portálu Studium on-line.

Přihlásit se do Právo ESF

Přesměruje do portálu Právního portálu.

LimeSurvey

Přesměruje do portálu LimeSurvey.

Zaslat požadavek technikům

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.