Šablony MUNI dostupné v aplikacích Office 365

Dobrá zpráva pro všechny milovníky dopisních papírů a jiných prezentačních materiálů. Ke standardní nabídce v aplikacích Office 365 přibyly nově také univerzitní šablony. K dispozici jsou po přihlášení univerzitním účtem v samostatné sekci označené MUNI.

20. 1. 2021

Šablony najdete při vytváření nového dokumentu, kdy v sekci MUNI vyberete konkrétní fakultu či univerzitní pracoviště. Nezapomeňte však, že musíte být přihlášení univerzitním účtem (učo@muni.cz).

V případě zájmu je možné doplnit do Office aplikací i další šablony – například menších částí fakult, jako jsou katedry, ústavy a další. S takovým požadavkem prosím kontaktujte vaše IT centrum, které jej po ověření předá našemu týmu spravujícímu Office 365.

Chci přidat šablonu (kontaktovat IT centrum)