Pomozte nám vylepšit školení nástrojů M365 dle vašich potřeb

Nesedí vám stávající školení nebo nevíte, v čem by vám mohly nástroje M365 pomoct? Vyplňte dotazník týkající se vašich zkušeností s aplikacemi Microsoft 365 a dejte nám vědět, co vám vyhovuje, případně co byste změnili. Váš názor oceníme, i pokud žádné zkušenosti s nástroji nemáte. Vaše zpětná vazba nám pomůže připravit školení a další studijní materiály přímo na míru vašim potřebám. Dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění vám nezabere víc jak 4 minuty.

1. 12. 2022

Dotazník je součást projektu se zaměřením na rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learningu. Motivace je jasná, přiblížit školení a doprovodné materiály co nejvíce těm, pro které jsou určeny. „Chtěli bychom naše školení rozšířit a konkrétně zaměřit. A protože je děláme pro uživatele, chceme zjistit přímo od nich, jaká témata a jaká forma by jim vyhovovala,“ přibližuje Darina Pešáková, koordinátorka a hlavní řešitelka projektu.

Vedlejším cílem je pak i to, že zdokonalení používání nástrojů M365 zefektivní samotnou práci a tím dá prostor věnovat se věcem, které jsou důležitější. Dotazníky pro studenty i zaměstnance najdete pod tlačítky níže.

Dotazník pro studenty Dotazník pro zaměstnance