Přihlaste se na online seminář, kde se dozvíte o nejnovějších funkcích Microsoft 365

Chcete se dozvědět novinky k nástrojům Microsoft 365 využívaným na univerzitě? Jaké změny a vylepšení nás čekají v roce 2024? Připravili jsme si pro vás webinář, kde nejen shrneme všechny aktuální informace, ale také se podíváme na tipy, jak v Microsoft 365 (spolu)pracovat bezpečněji a efektivněji.

29. 1. 2024

Zajímá vás, jak se změnily kapacity v uložišti OneDrive a kam můžete uložit přebytečná data? Jak je to s dostupností nástrojů umělé inteligence od Microsoftu na univerzitě? A na jaké nové aplikace se můžete v průběhu roku těšit? To vše se dozvíte na webináři pořádaném odborníky z týmu Ústavu výpočetní techniky spravujícího technologie Microsoft 365 na Masarykově univerzitě, který se koná ve středu 14. února od 13 do 15 hodin.

Chci se přihlásit na webinář