Plánovaná odstávka služeb

Pro zajištění hladkého průběhu školního roku jsou spolehlivé IT služby základ. Z toho důvodu jsou naplánované nezbytné technické údržby ještě před začátkem podzimního semestru. Některé služby budou pozastaveny nebo omezeny od pátku 14. srpna 18:00 do neděle 16. srpna 10:00.

14. 8. 2020

Jedná se o odstávku databáze Oracle, která zajišťuje běh a podporu mnoha přidruženým systémům a službám, které v tomto období budou omezeny nebo mimo provoz.

Jednotné přihlášení MUNI – samotné přihlášení ke službám bude bezpečně fungovat i v tomto čase, ovšem bude omezena funkce možnosti změny primárního hesla. V případě, že si změníte heslo během tohoto víkendu, bude změna provedena až po ukončení údržby systému.

Tiskové služby pro studenty – po dobu odstávky budou nedostupné tiskové služby (tisk, scan, kopírování) u všech tiskových zařízení.

Informační systém INET – bude mimo provoz a s ním i přidružené aplikace a služby, například SUPO.

Bankovníky – budou po dobu odstávky mimo provoz.

Ekonomický informační systém Magion (rumbur.ics.muni.cz) – systém po dobu odstávky bude nedostupný.

Omlouváme se za komplikace, v případě problémů či dotazů nás kontaktujte na it@muni.cz.