Jak jste spokojeni se službami v CPS? Dejte nám vědět v dotazníku

Ať už využíváte Celouniverzitní počítačovou studovnu denně, nebo do ní zavítáte výjimečně, podělte se s námi o vaše názory a spokojenost se službami v CPS v krátkém dotazníku. Zpětnou vazbu využijeme jako podklad pro zlepšení jejich kvality a uvítáme i případné další inovace a nápady na vylepšení.

14. 9. 2021

Zlepšení služeb CPS pro potřeby uživatelů

„Máme několik nápadů, jak po návratu studentů vylepšit prostory a služby Celouniverzitní počítačové studovny. Budeme však rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, náměty a nápady přímo od uživatelů, ať už jsou to studenti, kterých je většina, nebo třeba také zaměstnanci Masarykovy univerzity,“ vysvětluje motivaci sběru informací Tomáš Bejček, vedoucí Celouniverzitní počítačové studovny.

Dotazník je možné vyplňovat do konce měsíce 30. září.