Microsoft Stream


Službu MS Stream mohou využít studenti i zaměstnanci pro bezpečné nahrávání, spouštění a sdílení videí. Služba je vhodná pro sdílení záznamů z výuky, školení nebo jiných videí. K videu lze jednoduše přidat komentář, titulky nebo nastavit oprávnění a sdílení. Obsah je možné seskupit do kanálů a skupin nebo přidat do MS Teams, SharePoint, OneNote a Viva Engage.

Uchování záznamu ze schůzky v MS Teams

Záznamy schůzek u uživatelů s licencí A3 (což jsou všichni studenti společně se zaměstnanci, kteří mají v INETu nastavenu licenci A3) se již do MS Stream neukládají a to od srpna 2021. Záznamy pořízené po srpnu 2021 naleznete ve svém OneDrive (schůzky mimo kanál týmu) či týmovém SharePointu (schůzky v kanálu týmu). Záznamy pořízené před 16. 8. 2021 na Streamu zůstávají.

Ukládání schůzek

Schůzky v kanálu týmu v MS Teams se ukládají v týmovém Sharepointu, schůzky mimo kanál týmu se ukládají do OneDrive organizátora schůzky. Detailněji je vše popsáno v tomto článku.

Přihlásit se do MS Stream Žádost o licenci A3 Přihlásit se do M365

Přesměruje na webové rozhraní Microsoft 365. Zadejte učo@muni.cz. Budete přesměrováni na stránku jednotného přihlášení, kde zadáte učo a primární heslo.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.