Oddělení informačních a komunikačních technologií SCI

Nenechte si ujít žádnou důležitou zprávu! Nastavte si automatické notifikace nepřečtených zpráv

Některá oddělení pravidelně komunikují se zaměstnanci zasláním hromadného e-mailu nebo aktualitou na webu. Tyto e-maily jsou zasílány nepravidelně a v některých případech určeny pro vybranou skupinu zaměstnanců. Co když ale v dané skupině nejste, nebo naopak pro vás nejsou informace relevantní? V době dovolených může naopak snadno nastat situace, kdy některá důležitá zpráva zapadne.

13. 6. 2023 Dominik Alvaro Rada

Na Portálu MU je v přehledu zpráv Rychlý filtr, který obsahuje jednotlivé štítky daných aktualit. Mezi nimi najdete novinky z PřF a MU, změny a výpadky IT na PřF a MU, nově zveřejněné směrnice a mnoho dalšího. Tyto štítky si můžete nastavit dle svých preferencí přes „ozubené kolečko“. Nyní se vám budou na Portále zobrazovat přizpůsobené zprávy dle vašich zájmů.

Nastavení výpisu aktualit dle preferovaných tematických okruhů (štítků)

TIP!
Pokud s Portálem pravidelně nepracujete, máte obavy, že si některé zprávy nevšimnete, můžete si nechat posílat automatický e-mail, který každý týden pošle zprávy z vámi sledovaných okruhů zpráv. Nebudete tak již dostávat zprávy, které nejsou pro vás zajímavé, a také vám již žádná relevantní zpráva ze sledovaných okruhů neunikne.

Nastavení automatického e-mailu s nepřečtenými zprávami podle vybraných štítků.
Nastavení probíhá v nastavení Portálu MU v sekci E-mail nebo přes přímý odkaz https://portal.muni.cz/nastaveni/email.

Pozor, tento pravidelný e-mail obsahuje pouze zprávy, které jste si na Portále MU nepřečetli. V případě, kdy aktivně využíváte Portál MU a veškeré vámi sledované zprávy rozkliknete/přečtete, e-mail vám nedorazí.

Nenašli jste vlastní okruh zpráv? Napište nám na it@sci.muni.cz a štítek pro vaše zprávy na Portále zařídíme.