Oddělení informačních a komunikačních technologií SCI

Jednotný rezervační systém nově i v areálu Kotlářská

Na základě poslední schůze rozšířeného kolegia děkana bychom vás touto zprávou rádi informovali o změnách ve správě rezervací prostřednictvím IS MUNI na naší fakultě, které mají za cíl zlepšit efektivitu a organizaci rezervačního systému. Systém rezervací přes IS se týká povinně poslucháren, učeben a pak vašich místností, které si jednotlivé ústavy nadefinovaly. Jde hlavně o sjednocení rezervačních systémů, zjednodušení a integrování rezervací s výukou.

3. 4. 2024 Oddělení informačních a komunikačních technologiíPřírodovědecká fakulta

Od 1. dubna 2024 došlo ke sjednocení v rezervacích místností na SCI MUNI v areálu Kotlářská (v areálu UKB je tento systém již několik let využíván). Nově byl rezervační systém na SCI MUNI sjednocen a nastaven v IS MUNI. Tato změna přináší uživatelům větší srozumitelnost a efektivitu při rezervacích místností, ať už jde o studenty či zaměstnance.

Jak místnost zarezervovat?

Místnost můžete rezervovat přes aplikaci Rezervace místností. Pokud danou místnost v aplikaci nevidíte, nemáte dostatečné oprávnění k rezervaci. V tomto případě je nutné kontaktovat sekretáře/sekretářku daného ústavu, který místnost spravuje.

Potřebuji zjistit, jestli je v místnosti volno

Pokud potřebujete zjistit, zdali je v učebně, posluchárně, zasedací místnosti atp. volno, můžete využít aplikaci ​Rozvrh hodin. Je také možné využít aplikaci Vyhledávání volné místnosti, kde se dozvíte, kdo může místnost zarezervovat.

Podmínky rezervace auly v areálu Kotlářská

Aulu na Kotlářské mohou rezervovat zaměstnanci ústavů na Kotlářské. Vždy je nutné vyplnit povinné pole „Společný komentář ke všem rezervovaným hodinám“ v rezervačním systému, kam uvedete název akce a osobu, která si na vrátnici vyzvedne klíče. Bez uvedení této osoby nebudou klíče k aule předány!