Volejte výhodně na Ukrajinu

Využíváte služební nebo zaměstnanecký tarif pro rodinu, který poskytuje Masarykova univerzita? Pak můžete díky novým podmínkám od společnosti Vodafone volat výhodněji na Ukrajinu.

10. 3. 2022

Díky šlechetnému gestu mají od 5. března zákazníci v síti Vodafone navíc 100 volných minut pro volání a SMS zprávy za 1 Kč bez DPH. Po vyčerpání těchto volných minut je pak zvýhodněný cena 0,83 Kč za minutu. Při volání na území Ukrajiny pak stále platí, že volání i zprávy na ukrajinská i česká čísla jsou – včetně příchozích hovorů – zcela zdarma.

Jste zaměstnanec MUNI nebo máte na Masarykově univerzitě rodinného příslušníka v zaměstnaneckém poměru a chtěli byste využívat některý z nabízených tarifů? Podívejte se na stránky služby mobilní telefonie a zjistěte si víc informací a jak postupovat v případě zájmu.