Výpadek synchronizace OneDrive
Evidujeme náhlý výpadek synchronizace souborů ve OneDrive. Na opravě se pracuje.
Modul H5P v ELFu umožňuje vytvářet řadu interaktivních studijních materiálů a činností, které lze použít k zatraktivnění i zefektivnění obsahu vašeho kurzu. Vytvářet lze různorodé studijní materiály (např. anotovaná videa, obrázkové galerie, časové osy) a činnosti vhodné k průběžnému procvičování učiva (otáčecí kartičky, testové otázky, přiřazování obrázků apod.).
Na workshopu představíme, jaké jsou možnosti modulu H5P a jak při jeho vytváření postupovat. Událost se uskuteční ve čtvrtek 10. 2. od 10:00.
Workshop proběhne online v MS Teams, pro registraci vyplňte formulář na https://is.muni.cz/go/ws_h5p
Evidujeme náhlý výpadek synchronizace souborů ve OneDrive. Na opravě se pracuje.
Znáte ten pocit dobře odvedené práce, kdy jste si s nějakou aktivitou opravdu vyhráli? Máte to štěstí, že vidíte její využití i v jiném kurzu?