Centrum informačních technologií FF

První aktivity z Národního plánu obnovy pro výuku na FF

18. 7. 2022

Naše pracoviště v následujících měsících připravuje několik aktivit v rámci fakultního projektu „Rozvoj distanční výuky, online výuky a blended learningu“. Tyto aktivity bychom vám nyní rádi představili:

1) V dalším běhu Stipendijního programu na podporu využití technologií ve výuce lze získat *podporu pro studentské asistenty až do výše 30 000 korun.*

2) Vyučující, kteří budou tvořit a upravovat e-learningové materiály pro své kurzy, si mohou na celý semestr zajistit *financování úvazku 0,1* specificky pro tuto činnost.

3) Pro studenty, kteří budou pomáhat s technickým zajištěním výuky, je připravena *fixní částka 3 600 Kč/semestr* – předem vybraný student vám bude pomáhat s využíváním technologií přímo ve výuce, ať už bude konána online, hybridně, distančně, či prezenčně.

Detailní informace, harmonogramy a podmínky programů naleznete na webových stránkách projektu: www.phil.muni.cz/npo

Pokud vás ohledně projektu cokoliv zajímá nebo si budete chtít domluvit konzultaci, obraťte se na nás na adrese Kanceláře e-learningu CIT FF:
elf@phil.muni.cz – rádi se vám budeme věnovat.