Centrum informačních technologií FF

Nový běh stipendijního programu

Do 27. května 2019 je možné podat přihlášku do nového běhu stipendijního programu na podporu využití technologií ve výuce.

14. 5. 2019

Kancelář e-learningu CIT FF upozorňuje, že Filozofická fakulta Masarykovy univerzity opět spouští přihlašování projektů do stipendijního programu na podporu využití technologií ve výuce.

Pokud pracujete s e-kurzy, připravujete pro účely výuky multimediální materiály anebo v prezenční výuce inovativně zapojujete technologie a s touto činností vám buď vypomáhá student či jste sám vyučující student, můžete se do programu přihlásit s návrhem projektu.

Přihlašování návrhů probíhá tentokrát do 27. 5. 2019. Úspěšné projekty budou podpořeny stipendiem ve výši 10 000–30 000 Kč.

Další informace, podmínky programu a jeho harmonogram naleznete na phil.muni.cz/sp.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o konzultaci se stipendijním konzultantem nás můžete kontaktovat na elf@phil.muni.cz.

Více o stipendijním programu