Centrum informačních technologií FF

Nahrávací studio v budově N

6. 9. 2021

V posledních měsících jsme pracovali na přípravě nahrávacího studia v budově N, které zanedlouho začne sloužit především při výuce nového studijního navazujícího magisterského programu Zvukový design a multimediální technologie.

Studio je vybaveno moderními technologiemi, které jsou v dnešní době pro práci se zvukem a hudbou nezbytné. Než bude hotovo, můžete si prohlédnout několik fotografií ze studia.

Studijní program vznikl v rámci klíčově aktivity Relevance studijní nabídky pro trh práce projektu Masarykova univerzita 4.0 (OP VVVV CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002418) a klíčové aktivity Investiční podpora pro nový studijní program Zvukový design a multimediální technologie v rámci projektu Strategické investice Masarykovy univerzity do vzdělávání SIMU+ (OP VVV CZ.02.2.67/0.0/0.0/16_016/0002416).