Plány budov ke stažení


Potřebujete plány podlaží určité budovy? K dispozici Vám jsou plány budov ve formátu DWG pro práci v prostředí CAD nebo si plán můžete vygenerovat dle svých požadavků ve formátu PDF či PNG.

K čemu slouží plány budov?

Plány podlaží či místností lze využít např. pro usnadnění orientace v budovách nebo pro správu a údržbu majetku. Digitální plány (ve formátu DWG) mohou sloužit pro plánování přestaveb, tištěné plány (z vygenerovaných PDF či PNG) jsou pak vhodné pro využití přímo na místě, např. pro možnost zaznamenání současného stavu apod.

DWG soubory jsou dostupné ke stažení v aplikaci Datový sklad výkresové dokumentace. Generování plánů pro tisk zajišťuje aplikace MapGEN, která umožňuje nastavit, jaké datové vrstvy budou v plánu zobrazeny a jaké informace se mají objevit v popiscích. Tato aplikace je současně použita i v nástroji Export plánu ve webové aplikaci Kompas, kde si můžete budovu, podlaží či místnost vyhledat na základě názvu či vybrat přímo v mapě.

Plány je možné na vyžádání vygenerovat na míru, např. přizpůsobit obsah plánu, popisky a formát, v němž jsou data poskytnuta, konkrétnímu účelu.

Volně přístupné interaktivní plány budov pro prohlížení poskytuje knihovna munimap, díky níž můžete plány vložit do libovolných webových stránek.

Jaké služby poskytuje která aplikace?

Podobné služby

vygenerovat plán budovy Stáhnout plán podlaží požádat o zpřístupnění plánů

Určeno pro
student, zaměstnanec, externí zpracovatel (pouze na vyžádání)

Cena
zdarma


Ústav výpočetní techniky Masarykovy univerzity
+420 549 49 7722
helpdesk@ics.muni.cz


Našli jste chybné/neúplné informace?
Pomozte nám zlepšit kvalitu obsahu

 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.