Plány budov ke stažení


Potřebujete plány podlaží určité budovy? K dispozici Vám jsou plány budov ve formátu DWG pro práci v prostředí CAD nebo si plán můžete vygenerovat dle svých požadavků ve formátu PDF či PNG.

K čemu slouží plány budov?

Plány podlaží či místností lze využít např. pro usnadnění orientace v budovách nebo pro správu a údržbu majetku. Digitální plány (ve formátu DWG) mohou sloužit pro plánování přestaveb, tištěné plány (z vygenerovaných PDF či PNG) jsou pak vhodné pro využití přímo na místě, např. pro možnost zaznamenání současného stavu apod.

DWG soubory jsou dostupné ke stažení v aplikaci Datový sklad výkresové dokumentace. Generování plánů pro tisk zajišťuje aplikace MapGEN, která umožňuje nastavit, jaké datové vrstvy budou v plánu zobrazeny a jaké informace se mají objevit v popiscích. Aplikace je současně použita i v nástroji Export plánu ve webové aplikaci Kompas, kde si můžete budovu, podlaží či místnost vyhledat na základě názvu či vybrat přímo v mapě.

Plány je možné na vyžádání vygenerovat na míru, např. přizpůsobit obsah plánu, popisky a formát, v němž jsou data poskytnuta, konkrétnímu účelu.

Volně přístupné interaktivní plány budov pro prohlížení poskytuje knihovna munimap, díky níž můžete plány vložit do libovolných webových stránek.

Jaké služby poskytuje která aplikace?

  • Výkresová dokumentace budov MU – poskytování plánů podlaží ve formátu DWG
  • Aplikace MapGEN, nástroj Export plánu v aplikaci Kompas – vygenerování plánů jednotlivých podlaží či místností ve formátu PDF/PNG

Podobné služby

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.