Návod: Jak zažádat o hostování webu

• Akceptovány jsou pouze písemné žádosti z fakultního či univerzitního e-mailu žadatele zaslané na adresu webmaster@ped.muni.cz.
  • Žádost musí obsahovat následující položky:
    1. Jméno, příjmení a UČO osob(y), které budou web spravovat – každý uživatel obdrží vlastní uživatelské údaje.
    2. Soupis odpovědných osob za obsah webu a technickou správu.
    3. Adresu domény nebo název složky webu, např. nazevprojektu.ped.muni.cz, resp. www.ped.muni.cz/nazevprojektu.
    4. Datum živostnosti webu (pokud je předem známé).
    5. Základní informace o použitém redakčním systému - tj. jeho název a verzi, případně informace o použitých skriptech a další technické požadavky…

Službu poskytuje a zajišťuje Centrum informačních technologií Pedagogické fakulty (CIT PED).