Obnovujeme focení studentů a zaměstnanců

Díky příznivému vývoji epidemiologického stavu obnovujeme od středy 26. května 2021 prezenční focení studentů a zaměstnanců pro identifikační průkazy a zobrazení fotografií v univerzitních informačních systémech.

25. 5. 2021

Dobrá zpráva pro všechny ty, kteří se na MUNI potřebují vyfotit. Zprovoznili jsme rezervační aplikaci na objednání prezenčního focení, které bude probíhat vždy ve středu a pátek od 10:00 do 11:00, a to v prostorách Celouniverzitní počítačové studovny na Komenského náměstí 220/2, místnost 139C.

„Podle zájmu bychom dále uvažovali o případném rozšíření termínů, pro další informace doporučuji sledovat hlavní stránku o focení na IT MUNI“ doplňuje Ivan Burian z Divize informačních systémů ÚVT.

Rezervovat termín focení