Bankovníky


Upozornění

V úterý 12. 7. 2022 v čase od 9:00 do 18:00 bude služba mimo provoz z důvodu servisní údržby. Ostatní způsoby dobíjení SUPO účtu budou po dobu odstávky funkční. Děkujeme za pochopení.

Svůj SUPO účet si můžete dobít i hotovostí, a to přes takzvané bankovníky. Těch je v budovách MU celkem 16. Po přiložení ISIC karty můžete vložit bankovky, které se okamžitě načtou na SUPO účet. Bankovník přijímá pouze bankovky, nikoli mince.

Co dělat, když...

... dobitá částka nebyla připsána na účet?

V některých případech chvíli trvá, nežli je částka po vložení do bankovníku připsána na účet. Pokud to trvá déle jak 10 minut, nahlaste to prosím obsluze nebo se obraťte na helpdesk.

Může se také stát, že vložíte do bankovníku peníze a nemůžete s nimi disponovat. To se stane v případě, že dlužíte za některé další služby (koleje, školné atp.). Primárně se totiž zablokují peníze pro uhrazení dlužné částky. Zkontrolujte si přesný stav vašeho SUPO účtu v systému INET.

... nelze ověřit uživatele (není aktivované SUPO)?

Pokud vám bankovník po přiložení karty oznámí hlášku Nelze ověřit uživatele znamená to, že nemáte aktivovaný účet SUPO. Pro aktivaci účtu postupujte dle návodu jak aktivovat SUPO účet

Rozmístění bankovníků

Načítám mapu…

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.