Centrum informačních technologií FF

Hledáme nového člena týmu pro Kancelář e-learningu

2. 11. 2020

Sekce uživatelské podpory poskytuje podporu pro online výuku a zapojování informačních technologií do vzdělávání. Dobře se orientuje ve fakultních e-learningových systémech (ELF, Medial, MS Teams a další), řeší problémy s těmito systémy a poskytuje k nim konzultace. Zároveň tyto systémy testuje, podílí se na jejich dalším vývoji a vytváří pro ně návody a jiné nápovědní materiály. Připravuje a vede školení a workshopy o informačních technologiích ve výuce.

Co požadujeme

• Uživatelská obeznámenost se systémem ELF (Moodle)
  • Počítačové znalosti na dobré uživatelské úrovni (e-mail, vyhledávání na internetu, výhodou je základní znalost HTML)
  • Schopnost analytického uvažování
  • Velmi dobrý písemný projev, schopnost přesného vyjadřování
  • Chuť učit se novým věcem, spolehlivost

Co nabízíme

• Časově flexibilní pracovní doba (lze snadno kombinovat se studiem)
  • Možnost přiučit se novým věcem a technologiím
  • Práce na DPČ (max. 20 hodin týdně)
  • Přátelské pracovní prostředí, možnost zapojení do dalších projektů z oblasti technologií ve vzdělávání

Co je třeba udělat

• Do 15. 11. 2020 vyplnit formulář.
  • Nahrát do formuláře svůj životopis