Centrum informačních technologií FF

Zatraktivněte výuku s modulem H5P v ELFu

11. 9. 2023

Bez popisku
Bez popisku

Aktivity probíhají v rámci projektu NPO MUNI 3.2.1 SC A2 – Rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learning za finanční podpory Evropské unie a MŠMT ČR a realizuje je Centrum informačních technologií FF MU. Registrační číslo projektu NPO_MUNI_MSMT-16606/2022.

Přemýšlíte, jak udělat výuku zajímavější, interaktivnější a pro studenty celkově atraktivnější? Jak je zapojit do online výuky? Jak efektivněji vytvořit online materiály k samostudiu? A už jste zkusili modul H5P?

Interaktivní modul H5P poskytuje nové možnosti v ELFu už 2 roky. Například gamebooky, interaktivní knihy nebo flashcard kartičky. Malou ochutnávku jeho možností naleznete třeba v našem ukázkovém kurzu Karkulka 2.0.

Ačkoliv jsou možnosti H5P rozmanité, vytváření a používání H5P obsahů je přitom velice jednoduché. Nevěříte? Zajděte si vyzkoušet vytváření a vkládání H5P do ELFu na náš workshop a posuďte sami.

Datum konání: 27. 9. 2023 od 14 do 16 hodin

Místo konání: učebna G13

Mimo možnosti vyzkoušet si vytváření obsahů pod dohledem lektorů se na kurzu také dozvíte o novinkách v tomto modulu, zjistíte, na co si dát pozor, a možná pochytíte i inspiraci pro vaše vlastní kurzy.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.