Centrum informačních technologií FF

Vyučujte interaktivně s Mentimeterem

26. 5. 2023

Aktivity probíhají v rámci projektu NPO MUNI 3.2.1 SC A2 – Rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learning za finanční podpory Evropské unie a MŠMT ČR a realizuje je Centrum informačních technologií FF MU. Registrační číslo projektu NPO_MUNI_MSMT-16606/2022.

Aktualizace: Licence jsou již rozebrány, další aktuálně nenabízíme, děkujeme za pochopení.

Rádi bychom vám představili naši nejnovější nabídku – licence k Mentimeteru, nástroji pro interaktivní vyučování a zapojení studentů do výuky, ať už prezenční, online nebo hybridní.

Co vám nástroj umožní?

• Vytvářet prezentace s interaktivními prvky, které udrží pozornost studentů a zajistí jejich aktivní účast.
  • Díky Mentimeteru získáte okamžitou zpětnou vazbu od studentů formou hlasování a odpovědí na otázky, což vám poskytne prostor lépe reagovat na jejich potřeby.
  • Oživte výuku soutěžemi a kvízy: Udělejte z výuky zábavu! Mentimeter nabízí možnost vytvářet soutěže a kvízy, které testují znalosti studentů.
  • Mentimeter shromažďuje odpovědi studentů a poskytuje vám analytické nástroje, které vám pomohou objevit trendy, vhledy a lépe pochopit potřeby vašich studentů.

Dejte nám prosím vědět, zda máte o licenci zájem.

Počet licencí k dispozici: 0

V případě dotazu se můžete obracet na Marii Sedlákovou z Kanceláře e-learningu CIT FF MU.