Centrum informačních technologií FF

Na Filozofické fakultě MU se uskutečnil letošní MoodleDay

20. 9. 2022

Ve čtvrtek 15. 9. organizovala společnost PragoData Consulting další ročník konference MoodleDay, kde se návštěvníci mohli dozvědět o novinkách a zajímavostech z oblasti e-learningového prostředí Moodle (u nás provozovaného pod názvem ELF). Naše fakulta byla nejen partnerem této akce, ale zároveň místem, kde se tak setkali lidé z mnoha různých institucí jako například Univerzita Hradec Králové, Univerzita Palackého v Olomouci, Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava nebo EUNIS.CZ. Byla to tedy i skvělá příležitost ke vzájemnému předávání zkušeností. Prohlédněte si níže přiloženou galerii, která akci dokumentuje.