Sdílecí seminář: Hybridní výuka

Kancelář e-learningu CIT FF připravuje v podzimním semestru setkání zaměřená na sdílení zkušeností pedagogů s výukou online. Všechny zájemce zveme na setkání, při kterém se bude diskutovat o hybridní výuce.

Debaty se zúčastní vyučující, kteří budou sdílet své zkušenosti s hybridní výukou v různých předmětech. Setkání je určeno pro zájemce, kteří chtějí přímo od ostatních vyučujících získat tipy, jak se jim daří učit hybridně. Odnesete si rady a návody, které můžete sami aplikovat, popřípadě se můžete zeptat na to, co vás zajímá a s čím potřebujete poradit.

Jestli vás toto téma zajímá, chcete si hybridní výuku vyzkoušet, nebo si jen poslechnout, jaké poznatky mají ostatní vyučující, zaregistrujte se prosím dle níže uvedených pokynů.

Kdy: v úterý 14. 12. od 10:00 do 12:00.
Kde: v učebně C41, budova C FF MU.

Moderuje: PhDr. Miroslava Dvořáková, Ph.D.
Diskutují: RNDr. Michal Černý, Mgr. Tereza Dědinová, Ph.D., Mgr. et Mgr. Klára Harvánková, prof. Mgr. Pavel Kosek, Ph.D.

Přihlašovací formulář: https://forms.office.com/r/xPNnzKvTkB.

Seminář proběhne hybridně, popř. podle situace zcela online. K videokonferenci v MS Teams se v čas konání akce připojte přes tento odkaz: https://is.muni.cz/go/zurdyf.

V případě dotazů kontaktujte:

Bc. Marie Sedláková, specialistka e-learningu
sedlakova@phil.muni.cz


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.