Workshop: Pokročilé funkce ELFu

Workshop pro vyučující, kteří mají základní uživatelské zkušenosti s ELFem/Moodlem
a rádi by se přiučili něčemu novému.

Romana Švachová

Osvojili jste si základy práce v ELFu a rádi byste si dále rozšířili obzory? Zajímá vás, jak třeba zobrazit část svého kurzu jen některým studentům? Nebo jak zařídit, aby studenti prošli kurzem právě tak, jak jste plánovali, a přitom byli ještě zohledněni studenti se specifickými nároky? Chtěli byste umět dohledat, kdo byl kdy ve vašem kurzu aktivní a co tam prováděl? Anebo byste chtěli studentům umožnit, aby měli přístup k odevzdaným úkolům ostatních studentů?

Pak přijďte na náš nový workshop Pokročilé funkce ELFu. Představíme vám některé pokročilejší funkce, které uživatelé podle našich zkušeností často neznají, avšak mohly by jim přijít vhod.

Workshop se bude konat ve středu 13. února v B2.12 od 10:00 do 11:30. Zájemce prosíme o závazné přihlášení zde.

Další workshopy