Centrum informačních technologií FF

Jak na distanční hodnocení na vysoké škole?

3. 3. 2021

Příští čtvrtek, 11. 3. od 9:00 do 10:30 se uskuteční webinář o distančním hodnocení na vysoké škole. Dr. Lucie Rohlíková se tu bude věnovat výhodám, nevýhodám, možnostem a rizikům různých typů ověřování výsledků učení a hodnocení distanční formou na vysoké škole. Budou představeny také tipy pro realizaci distančních písemných i ústních zkoušek.
Pokud se chcete webináře zúčastnit, připojte se pomocí odkazu v den konání přes MS Teams.

K dispozici je také záznam předchozího webináře paní doktorky Rohlíkové, který byl na téma Jak na synchronní e-learning na vysoké škole. Přehrát záznam si můžete v aplikaci MS Stream.