Centrum informačních technologií FF

Fakultní edX Online Campus Essentials

19. 4. 2021

Máme k dispozici licence pro fakultní edX Online Campus Essentials, které mohou využít jak studenti, tak i akademičtí či neakademičtí zaměstnanci FF. Jedná se o program, který vám umožní absolvovat některé z placených kurzů na oficiálním webu edX. Podrobnosti o tomto programu a aktivaci najdete na stránce s popisem služby. Na stránce najdete také odkaz na registrační formulář.

Jestliže vás nejdříve zajímá, jaké kurzy program nabízí, můžete nahlédnout do seznamu kurzů.

Jedná se o podobný program jako Coursera, u které si dovolíme taktéž připomenout možnost pořízení licence Coursera for Campus Basic, která zajišťuje přístup do jednoho placeného kurzu ročně a neomezený přístup k prakticky zaměřeným projektům. Jestliže máte o tuto licenci zájem, máme i pro tento účel samostatný formulář, kde se můžete registrovat.