Centrum informačních technologií FF

Medial jako nástroj pro online výuku

18. 3. 2020

Do naší knihovny médií Medial již několik let putují mimo jiné záznamy přednášek, konferenčních příspěvků či různých fakultních akcí.

Je to tedy také potenciálně vhodný nástroj pro distanční výuku, na kterou kvůli aktuálním událostem muselo mnoho z vás přejít. Je možné, že už v Medialu některou ze svých přednášek máte – v takovém případě ji můžete nasdílet studentům jako studijní materiál. Také je možné, že se v Medialu nachází přednáška, která je tematicky blízká vaší výuce.

Doporučujeme nahlédnout do veřejné i zaměstnanecké kategorie vašeho pracoviště, zadat vhodné klíčové slovo do vyhledávacího pole na hlavní stránce nebo postupně procházet jednotlivé kategorie. Medial můžete také doporučit svým studentům jako obecně solidní vzdělávací zdroj.