Centrum informačních technologií FF

Volné licence pro Padlet a Socrative

18. 2. 2022

Dovolujeme si touto cestou upozornit, že máme k dispozici pro vyučující několik zbývajících licencí pro programy Padlet a Socrative.

Co je Padlet?

Nástroj pro přípravu virtuálních nástěnek. Studenti si své příspěvky mohou navzájem komentovat nebo k nim přidávat fotografie. Přidávat lze texty, videa, otázky či citáty, takže jej můžete ve výuce využít mnoha způsoby.

Co je Socrative?

Program pro tvorbu kvízů s otázkami (můžete připravit před výukou nebo kvízy tvořit v jejím průběhu). Studenti se pomocí mobilní aplikace připojí do společné skupiny, kde budou na otázky odpovídat. Parametry jako čas na odpověď nebo anonymitu odpovídajících si vyučující již nastavuje sám dle potřeby.

Máte zájem o licenci?

Pokud máte zájem o licenci k některému z těchto programů, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře: