Centrum informačních technologií FF

Spouštíme přihlašování do stipendijního programu na podporu využití technologií ve výuce

3. 5. 2023

Bez popisku
Bez popisku

Aktivity probíhají v rámci projektu NPO MUNI 3.2.1 SC A2 – Rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learning za finanční podpory Evropské unie a MŠMT ČR a realizuje je Centrum informačních technologií FF MU. Registrační číslo projektu NPO_MUNI_MSMT-16606/2022.

Kancelář e-learningu CIT FF vyhlašuje další kolo stipendijního programu na podporu využití technologií ve výuce. Přihlašovat se do programu lze od 15. 5. 2023 s návrhy projektů, které zahrnují používání technologií (e-kurzy, použití multimediálních materiálů, inovativní používání technologií během výuky atp.). Poslat svůj návrh můžete nejpozději do 17. 7. 2023. Výsledky se potom dozvíte 21. 8. 2023.

Budete ve svém projektu potřebovat využít služeb videostudia?

Pokud ano, napište nám tuto skutečnost předem, aby mohla být budoucí spolupráce včas domluvena. Na každý projekt využívající služeb videostudia je nutné mít domluvenou spolupráci (tzn. nestačí to, že jste projekty konzultovali v minulém běhu stipendijního programu). Videostudio má omezené kapacitní možnosti – pokud chcete, aby byla spolupráce zajištěna, je nejlepší variantou domluvit se před koncem přihlašovacího období.

Podívejte se prosím, jaká další omezení pro přihlašování projektu platí.

Jak svůj projekt přihlásit?

Přesné pokyny včetně návodu popisujeme na stránkách stipendijního programu.

Program 0,1

15. 5. spouštíme i další kolo Programu 0,1. Tento program umožňuje vyučujícím získat na semestr úvazek 0,1 na podporu tvorby e-learningových materiálů. Podrobnosti o programu popisujeme na našem webu. Do tohoto programu se můžete přihlašovat do 31. 8. 2023.

Asistenti do výuky

Posledním z našich programů, do kterých se můžete od 15. 5. přihlašovat je program asistentů ve výuce. Ten vám umožní získat do výuky asistenta, který pomůže s technickým zajištěním průběhu výuky. Zde je nejzazším termínem pro odeslání přihlášky 29. 9. 2023. Více informací najdete https://www.phil.muni.cz/npo/asistenti-ve-vyuce.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.