Centrum informačních technologií FF

Pravidelná školení Umbraco (pro zaměstnance a studenty FF)

22. 1. 2020

Vzhledem k narůstajícímu zájmu o školení k práci se systémem Umbraco se budou tato školení pro zaměstnance a studenty FF MU pořádat pravidelně, v předem stanovených termínech.

Nejbližší hromadné školení se uskuteční 12. 2. a 14. 2. 2020. Přihlašovat se můžete pomocí formuláře.

Maximální kapacita školení je 10 osob, přičemž vždy vyhlásíme 2 termíny, na které bude možné se přihlásit. Místem konání bude počítačová učebna (konkrétní vybereme vždy dle termínu konání).

Pravidelně budeme pořádat pouze školení k základním funkcím (seznámení s rozhraním, vytvoření článků, vkládání prvků do stránky). V případě zájmu o školení k některé z pokročilejších funkcí (newslettery, systém filtrování článků apod.) nám prosím zašlete zprávu přes formulář a domluvíme se na zaškolení individuálně.

Školení mimo stanovený termín je z kapacitních důvodů možné po předchozí domluvě pouze v kritických případech (například velmi specifické požadavky školení nebo nutnost zaškolení v dřívějším termínu).

V případě jakýchkoli dotazů ohledně školení mě kontaktujte.