Centrum informačních technologií FF

Levnější digitalizace knih a dokumentů pro studenty a zaměstnance FF

23. 7. 2021

CIT FF nabízí výrazně levnější digitalizaci materiálů než různí externí provozovatelé. Nejlevnější skenování u nás mají studenti a zaměstnanci FF (ti mohou ušetřit až 3,49 Kč za stránku), avšak i zájemci z jiných fakult mají možnost objednat si skenování za příznivější ceny, než je standard.

Ceník včetně dalších informací o skenování naleznete na stránce služby Digitalizace knih a dokumentů. K dispozici máme moderní technické vybavení, které umožňuje i pokročilejší formy skenování (například použití OCR, díky němuž budete moci v naskenovaném dokumentu prohledávat, kopírovat či zvýrazňovat text). Cena se následně odvíjí právě od varianty skenu, kterou si sami vyberete.

Pokud již máte soubor v digitalizované formě, ale potřebovali byste jej dodatečně zpracovat pomocí funkce OCR, nabízíme tuto možnost i samostatně.