Centrum informačních technologií FF

Workshop: (ne)plnění studijních úkolů v e-learningu

4. 10. 2022

Aktivity probíhají v rámci projektu NPO MUNI 3.2.1 SC A2 – Rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learning za finanční podpory Evropské unie a MŠMT ČR a realizuje je Centrum informačních technologií FF MU. Registrační číslo projektu NPO_MUNI_MSMT-16606/2022.

Připomínáme, že už příští čtvrtek se uskuteční další z našich workshopů – tentokrát zaměřený na plnění a neplnění studijních povinností. Zaměříme se tu na to, proč někteří studenti své úkoly neplní, plní úkoly špatně nebo je odevzdá jen část studentů.

Workshop se koná 13. 10. od 10:00 do 12:00 v místnosti C41 a moderovat jej bude lektorka Mgr. Ingrid Procházková, Ph.D.

Na akci se přihlásíte zde:

Přihlásit na akci

S případnými dotazy se můžete obracet na:
Bc. Marie Sedláková
metodička pro e-learning