Žádost o školení k využití AV techniky

Možná si říkáte, jestli by nebylo lepší napsat e-mail nebo zavolat? Bylo, pokud víte komu. Pokud to však nevíte, je tento formulář nejrychlejší způsob, jak předat váš požadavek té správné osobě.

Co MUSÍTE do formuláře uvést?

1. preferovaný termín nebo termíny úvodního setkání *je vhodné uvést několik možností, abychom mohli co nejsnadněji najít termín, který vyhovuje všem*
  2. popis problému nebo oblasti zájmů
  3. preferovaný časový harmonogram spolupráce, pokud přepokládáte více setkání/školení
  4. máte-li doplňující informace k požadavku, napište je prosím také.

Po odeslání požadavku, vyčkejte prosím na e-mail, ve kterém Vám pracovníci Videostudia CIT FF potvrdí termín schůzky nebo nabídnou jiné termíny setkání a případně se doptají na potřebné informace.

Načítám...

Službu poskytuje a zajišťuje Centrum informačních technologií Filozofické fakulty (CIT FF).