Muni Yammer. Propojme univerzitu.

Návod: Zapojte se do komunikace na univerzitě

Interní komunikační síť Muni Yammer je ideální místo pro diskusi, sdílení a předávání informací. Naučte se ji efektivně využívat ke spolupráci a komunikaci se svými kolegy.

Diskutujte

Uživatelé mohou pod každým příspěvkem v Muni Yammeru vést přehlednou konverzaci. Stačí kliknout na tlačítko Odpovědět.

Přidávejte užitečné příspěvky

Přidejte příspěvek, který by mohl zajímat vaše kolegy a o kterém s nimi můžete přehledně diskutovat. Pořádáte akci, která by mohla zajímat všechny zaměstnance Masarykovy univerzity? Pracujete na něčem, co by mohlo zajímat celou univerzitu? Tak právě pro sdílení takových informací je určena interní komunikační síť Muni Yammer.

Chcete-li přidat příspěvek do skupiny, nejdříve v seznamu skupin vyberte skupinu, do níž chcete příspěvek publikovat. Poté do horní části skupiny napište vaši zprávu a v případě potřeby přidejte soubory (fotka, video a podobně), témata nebo odkaz na webovou stránku. Následně můžete příspěvek Publikovat.

A pamatujte: Ještě před tím, než příspěvek přidáte, se pomocí vyhledávání (vlevo nahoře) ujistěte, že podobné téma nebo dotaz ve skupině ještě není. Více o pravidlech komunikace najdete v  Kodexu Muni Yammer.

Sdílejte příspěvky mezi další skupiny a jednotlivce

V síti Yammer je možné sdílet různé obsahy, ať už se jedná o diskusní vlákno ve skupině, konverzaci či soukromou zprávu. Pro sdílení vybraného obsahu klepněte na volbu Sdílet pod daným obsahem.

V novém okně zvolte, zda chcete daný obsah sdílet s jinou skupinou nebo s konkrétním jednotlivcem. Následně vyberte skupinu/jednotlivce. Můžete také přiložit vlastní oznámení nebo další soubor. Nakonec klepněte na tlačítko Sdílet.

Stejným způsobem můžete sdílet konverzace, odkazy a soukromé zprávy. To, zda je možné daný obsah sdílet, zjistíte podle toho, že je k dispozici tlačítko Sdílet.