Muni Viva Engage / Yammer

Návod: Zapojte se do komunikace na univerzitě

Přidávání příspěvků

Přidejte příspěvek, který by mohl zajímat vaše kolegy a o kterém s nimi můžete přehledně diskutovat. Pořádáte akci, která by mohla zajímat všechny zaměstnance Masarykovy univerzity? Pracujete na něčem, co by mohlo zaujmout celou univerzitu? Tak právě pro sdílení takových informací je určena interní komunikační síť Muni Viva Engage.

Chcete-li přidat příspěvek do komunity, nejdříve v seznamu skupin vyberte komunitu, do níž chcete příspěvek publikovat. Poté napište vaši zprávu a v případě potřeby přidejte soubory (fotka, video a podobně), témata nebo odkaz na webovou stránku. Následně můžete příspěvek Publikovat.

Komentování příspěvků

Uživatelé mohou pod každým příspěvkem v Muni Viva Engage vést přehlednou konverzaci. Stačí kliknout na tlačítko Okomentovat.

Sdílení příspěvků

1
V síti Viva Engage je možné sdílet různé obsahy, ať už se jedná o diskusní vlákno ve skupině, konverzaci či soukromou zprávu. Pro sdílení vybraného obsahu klepněte na volbu Sdílet pod daným obsahem.

2
Můžete si zvolit, zda chcete daný obsah sdílet s jinou komunitou nebo s konkrétním jednotlivcem.

3
Následně vyberte komunitu/jednotlivce. Můžete také přiložit vlastní oznámení nebo další soubor. Nakonec klepněte na tlačítko Sdílet.

Stejným způsobem můžete sdílet konverzace, odkazy a soukromé zprávy. To, zda je možné daný obsah sdílet, zjistíte podle toho, že je k dispozici tlačítko Sdílet.