Muni Yammer. Propojme univerzitu.

Návod: Založte skupinu a přidejte spolupracovníky

Pokud jste nenašli pracovní skupinu, kterou jste hledali, můžete si založit vlastní. Pro založení nové skupiny klikněte vlevo dole na + Vytvořit skupinu.

Poznámka: Ještě před tím, než skupinu založíte, se znovu ujistěte, že jste podobnou skupinu nenašli.

Po kliknutí na + Vytvořit skupinu klikněte na interní skupina, která je určená ke spolupráci s lidmi v Masarykově univerzitě.

Následně vyplňte název nové skupiny.

Poznámka: Yammer vám nedovolí založit skupinu se stejným názvem.

Poté přidejte členy do skupiny zadáním jména nebo e-mailu vašeho spolupracovníka.

V posledním kroku určete, zda bude skupina otevřená (veřejná) nebo uzavřená (soukromá).

Spolupracovníky do už založené skupiny přidáte pomocí ikonky vpravo nahoře vedle výpisu členů skupiny.

Jakmile se vám otevře nové okno, zadejte do kolonky jméno nebo e-mail vašeho spolupracovníka a poté klikněte na Přidat do skupiny.